שיווק באינטרנט

בניגוד לשווקי הפירות והירקות, אליהם באים האנשים שרוצים למלא את המזווה שלהם בפירות וירקות, לעסק שאין לו דוכן במרכז השוק או חנות במרכז הקניון, עסק כזה צריך לשווק את עצמו ואין כמו האינטרנט בשביל זה.

עסקים רבים מקימים אתר אינטרנט ומחכים שהלקוחות יבואו. הם לא יבואו לבד.

צריך למצוא אותם, וצריך להראות להם את הדרך.

מהו שיווק באינטרנט לעסקים?

שיווק באינטרנט בקצרה זהו תהליך שמייצר לקוחות פוטנציאלים רבים לעסק, ומייצר הזדמנויות מכירה רבים לעסק וכשהתהליך מצליח הוא מייצר הכנסות גדולות יותר ופעילות גדולה יותר לעסק.

שיווק באינטרנט לעסקים הוא תהליך שנועד להביא לקוחות פוטנציאלים לשלב הקניה. תהליך שמייצר לידים (מתעניינים) במוצר או בשירות שלכם וכל שנותר הוא לבצע את שלב המכירה בפועל.

על מנת להגדיל את כמות המתעניינים במוצר או בשירות שלכם אנו נעזור לכם להגדיר מיהם בדיוק הלקוחות הפוטנציאלים שלכם, היכן הלקוחות הפוטנציאלים שלכם מסתובבים (גולשים) באינטרנט, ואיך להגיע אליהם עם מסרים שיווקיים ולאחר מכן איך להביא אותם לאתר שלכם או לדף הנחיתה שלכם על מנת שהם יבקשו מידע נוסף/פרטים נוספים או שכבר יקנו ממש באינטרנט.

אנו בונים עבורכם ויחד אתכם משפך שיווקי, מתכננים וומקימים תהליכים מלאים, החל מהפירסום, דפי הנחיתה ושימוש בשירותי דיוור אוטומטיים מערכות בקרה ועוד.

לאורך השנים צברתי ניסיון רב בשימוש באינטרנט כזרוע השיווקית של העסק.

הנה מגוון נקודות שצריך לחשוב עליהם ולנתח אותם כאשר באים ליצור משפך שיווקי לעסק:

  • מהו המוצר שלך או השירות שלך?
  • מיהו או מיהם הלקוחות הפוטנציאלים שלך?
  • איפה הלקוחות הפוטנציאלים האלה נמצאים באינטרנט?
  • את מה ואת מי הלקוחות האלו מחפשים באינטרנט?
  • מה עליך להציע ללקוחות האלו?

אלו כמובן רק חלק קטן מהשאלות שאנו שואלים ומתייחסים אליהן.

אנחנו יכולים לעזור לכם

אנחנו מספקים מגוון שירותי שיווק באינטרנט, על מנת להתחיל אפשר לקיים פגישת ייעוץ שיווק באינטרנט (לפרטים מלאים) ואפשר גם להזמין סדרת פגישות שבה אנו מתכננים יחד ובונים לכם תהליך שיווקי מלא באינטרנט.

אתם יכולים גם למלא את הפרטים בטופס זה ואנו נדאג ליצור עמכם קשר לשיחת ייעוץ ללא עלות ובסופה תדעו טוב יותר מה אתם צריכים.


תכנון אסטרטגי שיווק באינטרנט

האינטרנט חסר גבולות, מיליונים מחוברים בישראל ומיליארדים בעולם. אין ספור לקוחות פוטנציאלים מסתובבים / גולשים באינטרנט, ובכל זאת, לגרום ללקוחות הפוטנציאלים, לאנשים הנכונים, להגיע לאתר שלכם, להישאר בו, ולהתעניין במה שיש לעסק שלכם להציע זה תהליך מורכב. הפוטנציאל הגלום בו אדיר, אבל המורכבות גבוהה. מה העסק שלכם צריך? האם המכירות יתבצעו במלואן באינטרנט? באתר שלכם? או שהאתר צריך לשמש רק...

הקמת משפך שיווקי ומערכי שיווק באינטרנט

בתהליך יצירת משפך שיווקי נכון עבור קהל הלקוחות הפוטנציאלים של העסק צריך לקחת בחשבון מגוון רחב של נושאים. אנחנו רוצים ליצור מצב שקהל רלוונטי וגדול ככל האפשר יגיע לשלב המודעות ומשם שאנחנו רוצים שכמה שפחות ייפלו וכמה שיותר יעברו משלב אחד לשני עד השלב האחרון. שלבי המשפך השיווקי למשפכי שיווק שונים יש גם שלבים שונים, אבל הרעיון הכללי נשאר זהה:...

כלים וטכנולוגיות לשיווק באינטרנט

  שיווק באינטרנט הוא עסק מורכב. הרבה מאוד טכנולוגיה משולבת בפסיכולוגיה אשר משולבת בהבנה עסקית. הטכנולוגיות בשיווק באינטרנט עוסקות במגוון רב של תחומים: הפצה מהירה של תכנים למגוון רב של פלטפורמות מערכות הפצת מיילים מתקדמות מערכות סטטיסטיקה ואנליטיקה מערכות חקר מנועי חיפוש במיוחד לצרכי SEO מערכות דמויות רובוטיות אנושיות לתקשורת באתרי אינטרנט תוכנות לעריכת תמונות ווידאו מערכות לסינכרון בין המערכות...

שיווק במייל ודיוור אלקטרוני

כבר משנות התשעים של המאה העשרים עושים שימוש שיווקי במייל. בני האדם כתורך פסיכולוגי אוהבים לקבל דואר, הודעות, וגם דואר אלקטרוני. שימוש בדואר אלקטרוני בצורה שאינה נכונה ואינה הוגנת יכול להחשב כספאם, לא רק שזו עבירה פלילית אלא שזה מביא איתו סיכוני קנסות ותביעות גדולים. יחד עם זאת שימוש נכון במייל יכול לייצר הכנסה קבוע לכל עסק. שיווק במייל הפך...