תכנון אסטרטגי שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט

האינטרנט חסר גבולות, מיליונים מחוברים בישראל ומיליארדים בעולם. אין ספור לקוחות פוטנציאלים מסתובבים / גולשים באינטרנט, ובכל זאת, לגרום ללקוחות הפוטנציאלים, לאנשים הנכונים, להגיע לאתר שלכם, להישאר בו, ולהתעניין במה שיש לעסק שלכם להציע זה תהליך מורכב. הפוטנציאל הגלום בו אדיר, אבל המורכבות גבוהה.

מה העסק שלכם צריך? האם המכירות יתבצעו במלואן באינטרנט? באתר שלכם? או שהאתר צריך לשמש רק כאמצעי לאיסוף המתענינים במוצרים ו/או בשירותים שלכם?

לפעמים לעסק שלכם יש יותר ממוצר או שירות אחד, והמטרות עבור כל מוצר שונות, לחלק רוצים באמת למכור באינטרנט ועבור חלק אחר רוצים להגיע אל המתעניינים ולהמשיך את התהליך איתם במייל, בטלפון או פנים אל פנים.

לפעמים "המשפך השיווקי" פשוט יחסית, ולפעמים מורכב מאוד.

מנועי חיפוש, אינדקסים של אתרים, דיוור בדואר אלקטרוני, אתרי מדיה חברתית, סרטוני וידאו ועוד ועוד. אין ספור דדרכים להגיע אל קהל היעד שלכם, אבל איך עושים זאת? ממה מתחילים? במה הכי נכון להשקיע? השאלות הללו הן שאלות שכל בעל עסק צריך לשאול את עצמו, והתשובות עליהן חשובות להמשך התכנון האסטרטגי של השיווק באינטרנט. אנחנו עוזרים ללקוחות שלנו לשאול את השאלות הנכונות וגם לענות עליהן.

תכנון אסטרטגי

תכנון אסטרטגי לשיווק באינטרנט צריך לענות על רוב השאלות הללו בשלב התיכנון, ולעשות שימוש בכלים ויידע טכנולוגי בשילוב הדוק עם יידע עסקי ושיווקי ויכולת ביצוע מוכחת.

אופטימיזציה של השיווק באינטרנט

איך יודעים מה קורה באתר? האם המתעניינים הגיעו לאתר (כלומר הצלחנו לגרום להם להגיע לאתר)? ואם כן, מה הם עשו באתר? האם הם קראו את התוכן שהכנתם להם? האם היו באתר שתי שניות או חמש דקות? כמה מהם קנו? או מליאו את הטופס הדרוש? במסגרת התכנון של השיווק באינטרנט צריך להגדיר מטרות ברורות על מנת שאפשר יהיה לעקוב אחריהן, לשפר כל הזמן עד שמשיגים את המטרות ואז להגדיר מטרות חדשות.

אנחנו יכולים לעזור לכם

אנחנו מספקים מגוון שירותי שיווק באינטרנט, על מנת להתחיל אפשר לקיים פגישת ייעוץ שיווק באינטרנט (לפרטים מלאים) ואפשר גם להזמין סדרת פגישות שבה אנו מתכננים יחד ובונים לכם תהליך שיווקי מלא באינטרנט.

אתם יכולים גם למלא את הפרטים בטופס זה ואנו נדאג ליצור עמכם קשר לשיחת ייעוץ ללא עלות ובסופה תדעו טוב יותר מה אתם צריכים.