פיתוח אתרי אינטרנט

פיתוח אתר אינטרנט

פיתוח אתר אינטרנט זו משימה שמורכבת מכמה תחומים:

  • אפיון העסק – מה עושה העסק הזה? מה הם סדרי העדיפויות של התוכן, מה יופיע בעמוד הבית? האם העסק מוכר מוצרים או שירותים? האם העסק מפרסם וצריך דפי נחיתה ממירים? האם העסק פונה לקהל דו או רב לשוני (יותר משפה אחת)? ועוד שאלות שבעזרת התשובות עליהן אפשר לאפיין נכון את האתר. כך יוחלט האם האתר הוא אתר תדמיתי? אתר חנות? אתר אינדקס? ועוד.
  • עיצוב – לאחר שהאיפיון ברור צריך המעצב לקחת את האפיון ולהפוך אותו לעיצוב אתר מוכן. התהליך הוא כזה. המעצב מעצב את העמוד ראשי, לפעמים יותר מאופציה אחת. העמוד הראשי מכיל בתוכו גם את ההדר (HEADER) ואת הפוטר (FOOTER), למעשה מבנה האתר מוכן לאחר שעמוד הבית מוכן. ואז המעצב מתחיל לעצב את העמודים הפנימיים, מגוון עמודים: עמוד תוכן פשוט, עומד טופס, עמוד גלריית תמונות, עמוד גלריית מוצרים, עמוד מוצר יחיד, עמוד שירות, עמוד בלוג, עמוד פוסט (לפעמים יש מגוון סוגים), עמוד פורטפוליו, עמוד פרויקט, עמוד מאמרים, עמוד מאמר, עמוד צוות, עמוד איש צוות, עמוד המלצות, עמוד המלצה ועוד רבים וטובים.  כמובן שלא כל אתר מכיל את כל תבניות העמודים האלה, כל אתר מכיל רק את מה שהוא צריך. תהליך העיצוב הוא תהליך צוותי, המעצב עובד עם המאפיין ומתייעץ עם המתכנתים וגם מקבל פדבקים כל הזמן מהלקוח. בסופו של דבר יש עיצוב מוכן שמוסכם על הלקוח ואז מתקדמים עם הפיתוח.
  • פיתוח האתר – בפיתוח האתר הופכים את העיצוב לאתר חי וקיים ועובד. לפעמים משתמשים בתניות עיצוב מוכנות ולפעמים מתכנתים הכל מאפס, כלות בפרויקט, באיפיון, בעיצוב וכדומה. המתכנת מכין את האתר, עם כל תבניות העמודים לדוגמא, ואז עוברים על האתר, בודקים שאין בו באגים (תקלות), לאחר שהוא מוכן, אנו מכניסים את התוכן לאתר בהתאם לסיכום עם הלקוח.
  • הזנת התוכן – לפעמים כאשר האתר קטן, אנחנו מזינים אוטומטית את כל התוכן לאתר, לפעמים כשהאתר בינוני או גדול, זה תלוי בלקוח, אם הוא רוצה להזין בעצמו את התוכן, הוא מקבל הדרכה בסיסית ועושה זאת לבד, או שהוא מעדיף שאנחנו נעשה זאת עבורו.

כאשר בונים אתר שמיועד למטרות עסקיות ברורות, כמו מכירות, יצירת לידים, וכדומה, כדאי כבר בשלבים האלה לתכנן את המהלכים השיווקים של יבואו לאחר שהאתר יהיה מוכן. תכנון מראש מונע שינויים בהמשך, וגם חוסך זמן. אנו מאמינים שאתר הוא תמיד הזרוע השיווקית של העסק באינטרנט, למעשה הוא הלב, והוא שולח זרועות שכאלה לפייסובק ורשתות אחרות, לגוגל, למערכת מייל אוטומטית ועדו מערכות אוטומטיות שהופכות את השיווק לקל הרבה יותר. אנו עושים זאת אתכם, מתכננים ומיישמים את האתר כך שלא יהיה סתם אתר תדמיתי אלא לב המערכת שיווקית האינטרנטית שלכם.

אנחנו יכולים לעזור לכם

אנחנו מספקים מגוון שירותי שיווק באינטרנט, ופיתוח אתרים. על מנת להתחיל אפשר לקיים פגישת ייעוץ שיווק באינטרנט מאחר ואתר אינטרנט הוא חלק ממערך שיווקי יחד עם זאת אפשר להתחיל מהקמת אתר אינטרנט מקצועי במהירות שיא (קרא לעוד פרטים).

אתם יכולים גם למלא את הפרטים בטופס זה ואנו נדאג ליצור עמכם קשר לשיחת ייעוץ ללא עלות ובסופה תדעו טוב יותר מה אתם צריכים.


[dynamichidden dynamicname-url10 "CF7_URL"]