אתר אינטרנט תדמיתי

אתר אינטרנט תדמיתי הוא אתר אינטרנט שאין לו משימות מוגדרות למעט חיזוק התדמית העסקית. למעשה זה אתר שמטרתו היא להיות מעין כרטיס ביקור מורחב באינטרנט, ושאנשים מחפשים את העסק ימצאו את האתר שלכם ויקבלו את המידע שאתם רוצים לתת.

בניית אתר אינטרנט תדמיתי

בניית אתר אינטרנט תדמיתי דומה לכל בניית אתר אינטרנט אלא שבד"כ זהו אתר פשוט יחסית, ללא מערכת מכירות, וללא איפיון של תהליך שיווקי מלא. בעיקרון אני ממליץ שלכל אתר עסקי תהייה מטרה כלשהי יותר מוגדרת מאשר "אתר תדמיתי" זה יכול להיות לייצר לידים, לייצר לקוחות, למכור מוצרים ועוד. אבל בכל זאת לפעמים לעסק אין מטרות שכאלה בשלב בניית האתר או לפחות מטרות ברורות, אז בונים אתר תדמיתי פשוט ובהמשך מחברים אליו מטרות שיווקיות מוגדרות יותר.

מערכת ליצירת לידים באתר אינטרנט תדמיתי

גם לאתר תדמיתי פשוט כדאי מאוד לחבר מערכת שתדע לקלוט פרטי אנשים שמתעניינים במוצרים או בשירותים של העסק, ואם עושים זאת נכון, זה גם אפקטיבי יותר. למשל, אם רק שמים טופס צור קשר ששולח מייל לבעל העסק ובזה נגמר העניין אז אין כל יכולת מעקב וניהול של הלידים, אבל אם האתר שומר את הלידים ומחובר למערכת דיוור, או שמחברים מערכת אוטומטית שמכניסה את הלידים אוטומטית לגיליון נתונים או למערכת ניהול לקוחות וכולי, אז האתר התדמיתי כבר מחובר לעסק ונותן שירות טוב יותר לעסק שלו.

אנחנו יכולים לעזור לכם

אנחנו מספקים מגוון שירותי שיווק באינטרנט, ופיתוח אתרים. על מנת להתחיל אפשר לקיים פגישת ייעוץ שיווק באינטרנט מאחר ואתר אינטרנט הוא חלק ממערך שיווקי יחד עם זאת אפשר להתחיל מהקמת אתר אינטרנט מקצועי במהירות שיא (קרא לעוד פרטים).

אתם יכולים גם למלא את הפרטים בטופס זה ואנו נדאג ליצור עמכם קשר לשיחת ייעוץ ללא עלות ובסופה תדעו טוב יותר מה אתם צריכים.


[dynamichidden dynamicname-url10 "CF7_URL"]