שיווק באינטרנט

שיווק נכון באינטרנט יכול להביא לכם אין סוף לקוחות

שיווק באינטרנט זה עולם ומלואו. פסיכולוגיה, אסטרטגיה, טכנולוגיה וכמובן שיווק. אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, מערכות דיוור, גוגל, פייסבוק, אינטגרם ועוד. הכלים מתקדמים כל הזמן ומתעדכנים ומשתנים, כלים וטכנולוגיות חדשות יוצאות ומחליפות ישנות. אתם צריכים מישהו שמבין איך הכל עובד יחד ויכול להבין את העסק שלכם ואיך הוא משתלב בשיווק באינטרנט.

מהו שיווק באינטרנט לעסקים

שיווק באינטרנט זהו תהליך שמייצר לקוחות פוטנציאלים רבים לעסק, מייצר הזדמנויות מכירה רבים לעסק והוא מייצר הכנסות גדולות יותר לעסק. שיווק באינטרנט לעסקים הוא תהליך שנועד להביא לקוחות פוטנציאלים לשלב הקניה. תהליך שמייצר לידים (מתעניינים) במוצר או בשירות מסוים וכל שנותר הוא לבצע את שלב המכירה בפועל.

הנה מגוון נקודות שצריך לחשוב עליהם ולנתח אותם כאשר באים ליצור תהליך שיווקי מוצלח לעסק:

  • מהו המוצר שלך או השירות שלכם?
  • מיהם הלקוחות הפוטנציאלים שלכם?
  • איפה הלקוחות הפוטנציאלים האלה נמצאים באינטרנט?
  • את מה ואת מי הלקוחות האלו מחפשים באינטרנט?
  • מה עליכם להציע ללקוחות האלו?

תכנון אסטרטגי שיווק באינטרנט

 האינטרנט חסר גבולות, מיליונים מחוברים בישראל ומיליארדים בעולם. אין ספור לקוחות פוטנציאלים מסתובבים / גולשים באינטרנט, ובכל זאת, לגרום ללקוחות הפוטנציאלים, לאנשים הנכונים, להגיע לאתר שלכם, להישאר בו, ולהתעניין במה שיש לעסק שלכם להציע זה תהליך לא פשוט. תהליך מורכב. הפוטנציאל הגלום בו אדיר ובכל זאת רוב העסקים לא מצליחים בזה.

מה העסק שלכם צריך מהשיווק באינטרנט?

מה העסק שלכם צריך? האם המכירות יתבצעו במלואן באינטרנט? אם המכירות יתבצעו באתר האינטרנט שלכם? או שאתר האינטרנט צריך לשמש רק כאמצעי לאיסוף המתענינים במוצרים ובשירותים שלכם?
רוב הפעמים לעסק יש יותר ממוצר או שירות אחד, והמטרות עבור כל מוצר שונות, מוצרים מסוימים רוצים למכור באינטרנט ועבור חלק אחר רוצים להגיע אל המתעניינים ולהמשיך את התהליך איתם במייל, בטלפון או פנים אל פנים.

במה אנו יכולים לעזור לכם?

הכוונה מתחילה הכל

פגישת ייעוץ אסטרטגית

ניפגש, נחקור ונלמד את העסק שלכם. מה המוצרים שלכם, מי המתחרים שלכם, מה הם מציעים. נלמד גם מי הלקוחות שלכם ומי הלקוחות שאתם רוצים.  השלב השני יהיה להכין לכם תוכנית אסטרטגית לשיווק באינטרנט. תכנון אסטרטגי אנחנו עושים בשתי צורות, "בקטנה" בפגישה אחת של שעתיים שלוש, ובתהליך מלא יותר של כמה פגישות בהתאם לצורך.

שיווק בפייסבוק

לאחר שנכיר את העסק שלכם ונבין היכן נמצאים הלקוחות שלכם באינטרנט ונראה שהם קיימים בפייסבוק (בימינו הרוב שם) נכין לכם תוכנית שיווקית וניישמה לשיווק העסק שלכם בפייסבוק. מקים או נשדרג לכם את העמוד העסקי, נתכנן את הפוסטים וכמובן נקים וננהל עבורכם קמפיינים ממומנים בהתאם לצורך.

fb7ynpbt0l8-mathyas-kurmann

שיווק במייל

אנשים עדיין פותחים מיילים. למעשה שיווק במייל הוא עדיין שיווק אפקטיבי מאוד. היום השיווק במייל מורכב יותר, ואנחנו קוראים לזה שהוא אישי יותר, כלומר אנו פונים לאדם בהתאם למה ומי שהוא, הצרכים שלו והרצונות שלו ותחומי העניין שלו.  אם זה מתאים לעסק שלכם, נבנה לכם מערכת אוטומטית ששולחת מיילים למי שצריך בזמן שצריך בצורה שהיא פשוט מייצרת לקוחות לעסק שלכם.

Process Automation on the Mechanism of Metal Gears.

יצירת אוטומציות בשיווק

קיימות היום הרבה מאוד פעולות שאתם עושים בשיווק העסק שלכם שאפשר להעביר אותם לפעולות אוטומטיות. משלוחי מייל אוטומטים, בוטים (רובוטים) למסנג'ר של פייסבוק שמדברים עבורכם עם לקוחות, חיבור אוטומטי למערכות CRM ועוד. נבין מה אתם עושים ואיך אפשר לייעל את מה שאתם עושים על ידי פעולות אוטומטיות שיחסכו לכם זמן רב ואז ניישם פעולות אלו עבורכם.

תכנון משפך שיווקי באינטרנט

משפך שיווקי מלא הוא התליך שבו מגיעים לקהל יעד שלא מכיר אתכם בכלל (שוק קר) ומעבירים את הקהל הזה תהליך אוטומטי שבנוי מפעולות ברשתות החברתיות, באתר שלכם, בדפי נחיתה, במערכות דיוור מייל ועוד תהליך שלם שבעזרתו הם לומדים להכיר אתכם, להבין את היתרונות של העבודה אתכם, הם מתחילים לחבב אתכם ובסופו של דבר נותנים בכם אמון כזה שקל לכם יותר לסגור איתם עסקאות ולתת להם את השירות/מוצר המצוין שלכם.

רוצים להתייעץ איתי? להעזר בי?

מלאו טופס זה ואחזור אליכם בהקדם