השירותים שלנו ניתנים מכל הלב

WEBGUY הוקמה לאור ביקוש בפיתוח איכותי ומקצועי של אתרי אינטרנט. היה זה לאחר שסגרנו סטארטאפ וא ידענו מה לעשות, ואז התחילו לבקש מאתנו לפתח אתרים ברמה גבוהה. מאז פיתחנו מאות אתרים, היינו מעורבים סטארטאפ טכנולוגי נוסף ועזרנו לעסקים באסטרטגיה עסקית ושיווק באינטרנט, אלה הם גם השירותים אותם אנחנו שמחים להציע ולעזור לעסקים אחרים.

אוטומציות

בדיגיטל בסוף הכל קוד. התכנים הנהדרים שלנו, טקסט, תמונות ווידאו הופכים לשפת מחשב וכך מועברים להם בעולם. ולכן, אפשר לעשות המון דברים בצורה אוטומטית. 

יש הרבה דברים שאפשר לעשות בצורה אוטומטית, למעשה כמעט כל מה שאתם עושים יותר מפעם אחת עם פניה "ליד" מהאתר, פייסבוק וכדומה ואתם בטח עושים יותר מפעולה אחת כזו, הכל יכול להפוך ולהיות אוטומטי לחלוטין. רוצים? אשמח לעזור עם זה.

שיווק דיגיטלי (בעזרת האינטרנט)

"מחקר: 93% מהישראלים מבצעים קניות באינטרנט" – למעשה (כמעט) כל הישראלים מחוברים לאינטרנט, מקבלים בו מידע על מוצרים ושירותים וגם מבצעים פעולות קנייה. כל עסק בימינו צריך להיות ברמה כזאת או אחרת נוכח באינטרנט, וצריך שהדברים יהיו מחוברים, האתר העסקי עם המייל עם הפייסבוק ועם היוטיוב והרשתות הנוספות. 

היכולת להביא מתעניינים לעסק שלכם וגם לקוחות לעסק שלכם בעזרת האינטרנט היא השיווק באינטרנט. אם אתם רוצים עזרה בכך, ייעוץ, הדרכה, או שנעשה זאת עבורכם – אני כאן בשמחה.

ניהול ותחזוקה אתרי אינטרנט ודיגיטל

ניהול ותחזוקה של אתר אינטרנט – לעסקים קטנים אין מי שיטפל בכל הצרכים הדיגיטליים שלהם. תחזוקה של האתר, תוספות, שידרוגים, שינויים. כל אלה אנחנו יכולים לעשות עבורכם. 

בניית אוטומציות, שיווק באינטרנט – לעשות קצת מהכל – אני והצוות שלנו יכולים לעשות עברוכם כל מה שאתם מעלים על הדעת בעולם הדיגיטל. ואם אנחנו עדיין לא יודעים לעשות זאת, ותרצו, נלמד לעשות זאת עבורכם. 

אני קורא לזה "מנהל דיגיטלי" – אנחנו נותנים שירות ניהול דיגיטלי לעסק שלכם.

איחסון אתרי אינטרנט

איכותו של איחסון אתרים הוא נמדדת בכמות הבעיותשיש ובצורת הטיפול כשיש בעיות. כאשר השירות אינו איכותי – יש הרבה בעיות, כאשר השירות מאוד איכותי – יש מעט בעיות.

בכל מקרה – גם כשיש הרבה בעיות וגם כשיש מעט בעיות השאלה הגדולה היא מי מטפל בכם ואיך מטפלים בכם. אנחנו למען הלקוחות שלנו דואגים לאחסן את האתרים שלכם בשרתים הטובים ביותר, כאלה שמגובים יומית, כאלה שיש להם אבטחה ובקרה וכאלה שאם יש בעיה אפשר להתמודד איתה מהר ובקלות יחסית. 

אצלינו הלקוחות ישנים בשקט ובשלווה כי האתרים מטופלים ומאוחסנים הכי טוב שיש.

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי

כל מה שבעל עסק צריך לדעת לפני שהוא בונה אתר אינטרנט, משדרג את הקיים או שיש לו אתר עסקי שלא מייצר מספיק לידים ולקוחות

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי לחצו על הכפתור לצפיה במדריך

המדריך בדרך אליך גם במייל...