לקוחותי ממליצים והפעם:

הדר ברקת ממליץ על WEBGUY

הדר ברקת

דניאל המקצוען שלום!
הדר ברקת ממליץ על WEBGUYיצרתי קשר עמך בתחילת השנה עקב פרסום של הקמת אתר במחיר מבצע,פנייתי אלייך הייתה מלווה בחששות כבדים, שמה אפגוש עוד חסר ניסיון המנסה לעשות "קופה" על הדיוט שכמוני, שלא מבין כלום מחייו בכל הקשור לטכנולוגיות של אתרי אינטרנט. נהלנו שיחה ארוכה ועמוסה בשאלות די מטרידות הייתי אומר כאלו אשר מצביעות על חוסר אמון מוחלט מצדי לכל מילה הנשמעת מהצד השני ולא בכדי הקטנתי אמונה שכן נכוותי פעם אחת, (אומנם ניצלתי בעור שיני כי התשלום חזר אלי במלואו) אך חוסר אמינותם ומקצועיותם של הקודמים לך גרמו לי ולאתר הקודם שלי לנזק בל יתואר אשר התבטא בהפחתה ניכרת של הכנסות לעסק מהאתר.
האמת היא שהקשתי עורף בכוונה על מנת לבחון את אמינותך אישיותך ומקצוענותך.
והרי אני לשבח אותך כי עמדת בעוז בכל המכשולים שהעמדתי בפנייך והפגנת מקצועיות טכנולוגית מרשימה, מקצועיות שרותי שאין כמותה הבאה לידי ביטוי בפתרון בעיות ללא דיחוי בהשבת תשובה לשאלה בזמן סביר ובעיקר תשובה שפותרת בעיה וסבלנות אין כץ לכל שאלה או תהיה.
לסבר את עינך הקוראות
טכנולוגית האתר לבדה קידמה אותו בתוצאות החיפוש תוך זמן קצר באופן יחסי והקפיצה את עמוד הבית מעמוד שבעי עם העלאת האתר לאוויר, לעמוד שלשישי בתוך חודשיים בלבד.זה נראה לי מהר מאוד, כמובן שיש להוסיף עוד פעולות קידום נוספות אשר ניתן לנהלן בנקל וללא ידע מוקדם או נירכש מפני שטכנולוגיית האתר בנויה לפעולות של קידום אתרים באופן עצמאי.
המשך כך
בברכה

הדר ברקת
מנכ"ל

תכלית הדברה לאיכות חיים ללא מזיקים
www.ipm4u.co.il

 

אהבתם את ההמלצה? שיתוף יעזור גם לאחרים לקבל שירות מעולה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

עוד המלצות

רוית שאואט

אל דניאל הגעתי בעקבות הרצאת זום שהעביר והמלצה מקולגה.בסבלנות רבה ותמיד עם חיוך קיבלתי תמיכה לכל אורך הדרך בהקמת האתר העסקי שלי. דניאל ידע לכוון,

ההמלצה המלאה כאן »

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי

כל מה שבעל עסק צריך לדעת לפני שהוא בונה אתר אינטרנט, משדרג את הקיים או שיש לו אתר עסקי שלא מייצר מספיק לידים ולקוחות

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי לחצו על הכפתור לצפיה במדריך

המדריך בדרך אליך גם במייל...