הדרכות אישיות / שיעורים פרטיים

הדרכה אישית/פרטית על שיווק באינטרנט (פייסבוק/אימייל/גוגל ועוד) ועל ניהול אתר האינטרנט שלכם

אחד הדברים האהובים עליי ביותר הוא הדרכה, להעביר את החומר שאני יודע הלאה. כשאני מדריך אני נהנה מכל רגע.

השוק מלא מומחים. מומחים לשיווק באינטרנט, בוני אתרים. לפעמים אתם רוצים לדעת את "החומר" על מנת להבין על מה מדברים אתכם ולדעת לשאול את השאלות הנכונות ולהבין את התשובות. לפעמים אתם גם פשוט רוצים לדעת לעשות את הדברים לבד, יש מקרים בהם זה עדיף. אתם מוזמנים לקבל ממני הדרכה אישית על כל תחום שתבקשו ואני יודע אותו… את ההדרכות אפשר לקיים בפגישה אישית או בפגישה וירטואלית תוך כדי שיתוף מסך.

facebook-715811_640

הדרכות שיווק בפייסבוק

שיווק בפייסבוק כולל: איך צריל להראות עמוד הפייסבוק העסקי שלכם, איך מגדירים את קהל היעד שלכם, אוך פונים ספציפית אל קהל היעד שלכם, איך בונים קמפיין נכון, איך בודקים את הקמפיין והתוצאות שלו ועוד. אני יכול להדריך אתכם על כל אלה ועוד, או להתמקד בחלק ספציפי של התהליך.

fb7ynpbt0l8-mathyas-kurmann

הדרכות שיווק במייל

הלקוחות הפוטנציאלים שלכם משתמשים במייל ומקבלים מייל וגם פותחים את המיילים שהם מקבלים. סטטיסטית, תלוי בתחום, אנשים פותחים בין 15-50 אחוז מהמיילים השיווקיים שנשלחים אליהם. בהנחה שזה רק 20% זה אומר שאחת ל 5 מיילים שאתם שולחים נפתחים. כלומר צריך ללשלוח מספיק מיילים בצורה חכמה ואוטומטית על מנת שיהיה לשיווק במייל תוצאות טובות. אני יכול להדריך אתכם איך לעשות זאת.

הכוונה מתחילה הכל

הדרכות שיווק באינטרנט

במידה ואתם עוד לא ממש מבינים את הקונספט של שיווק באינטרנט, איך זה עובד, איך מגיעים אל הקהל, איך זה שהקהל מגיע אליכם? מה צריך לעשות בשביל שמישהו שאף פעם לא שמע עליכם יהפוך בסופו של דבר ללקוח... אתם כמובן יכולים לקרוא על זה הרבה מאוד באינטרנט אבל יכולים גם להיפגש איתי להדרכה פרטית ואלמד אתכם מה שתרצו. בסופו של דבר תבינו אם אתם רוצים ללמוד עוד בשביל לעשות לבד, או ללמוד בשביל לדעת את מי לקחת שיעשה זאת עבורכם.

הדרכות ניהול אתר אינטרנט

יש לכם אתר אינטרנט ואתם רוצים לדעת לנהל אותו? להוסיף תכנים, למחוק? לעדכן תכנים. בסופו של דבר זה לא כל כך מסובך לעשות את הדברים הבסיסיים האלה ברגע שיודעים איך לעשות זאת. אני אלמד אתכם ביסודיות ובסבלנות מה עליכם לעשות ומתי וגם מהם הדברים המסובכים יותר שאולי כדאי לכם להימנע מהם. אני מדריך על אתרי וורדפרס בלבד, אבל מאחד והם הרוב המוחלט של השוק כנראה שזה בדיוק מה שיש לכם.

רוצים להתייעץ איתי? להעזר בי?

מלאו טופס זה ואחזור אליכם בהקדם