הדרכות

הדרכות דיגיטל מקצועיות מכל הלב

אחד הדברים האהובים עליי ביותר הוא הדרכה, להעביר את החומר שאני יודע הלאה. כשאני מדריך אני נהנה מכל רגע.

השוק מלא מומחים. מומחים לשיווק באינטרנט, בוני אתרים. לפעמים אתם רוצים לדעת את "החומר" על מנת להבין על מה מדברים אתכם ולדעת לשאול את השאלות הנכונות ולהבין את התשובות. לפעמים אתם גם פשוט רוצים לדעת לעשות את הדברים לבד, יש מקרים בהם זה עדיף. אתם מוזמנים לקבל ממני הדרכה אישית על כל תחום שתבקשו ואני יודע אותו… את ההדרכות אפשר לקיים בפגישה אישית או בפגישה וירטואלית תוך כדי שיתוף מסך. הנה כמה דוגמאות להדרכות אפשריות:

הדרכות על ניהול נכון של אתר אינטרנט עסקי שיווקי

יש לכם אתר אינטרנט ואתם רוצים לדעת לנהל אותו? להוסיף תכנים, למחוק? לעדכן תכנים. בסופו של דבר זה לא כל כך מסובך לעשות את הדברים הבסיסיים האלה ברגע שיודעים איך לעשות זאת. אני אלמד אתכם ביסודיות ובסבלנות מה עליכם לעשות ומתי וגם מהם הדברים המסובכים יותר שאולי כדאי לכם להימנע מהם. אני מדריך על אתרי וורדפרס בלבד, אבל מאחד והם הרוב המוחלט של השוק כנראה שזה בדיוק מה שיש לכם.

הדרכות לשימוש עסקי ושיווק בפייסבוק

שימוש עסקי מתייחס לאיך נכון להתנהל בפייסבוק הן בפרוםיל האישי שלכם והן בעמוד העסקי.

שיווק בפייסבוק כולל: איך צריל להראות עמוד הפייסבוק העסקי שלכם, איך מגדירים את קהל היעד שלכם, אוך פונים ספציפית אל קהל היעד שלכם, איך בונים קמפיין נכון, איך בודקים את הקמפיין והתוצאות שלו ועוד. אני יכול להדריך אתכם על כל אלה ועוד, או להתמקד בחלק ספציפי של התהליך.

הדרכות שיווק במייל

הלקוחות הפוטנציאלים שלכם משתמשים במייל ומקבלים מייל וגם פותחים את המיילים שהם מקבלים. סטטיסטית, תלוי בתחום, אנשים פותחים בין 15-50 אחוז מהמיילים השיווקיים שנשלחים אליהם. בהנחה שזה רק 20% זה אומר שאחת ל 5 מיילים שאתם שולחים נפתחים. כלומר צריך ללשלוח מספיק מיילים בצורה חכמה ואוטומטית על מנת שיהיה לשיווק במייל תוצאות טובות. אני יכול להדריך מהן הדרכים הנכונות לעשות את זה.

הדרכות שיווק באינטרנט

במידה ואתם עוד לא ממש מבינים את הקונספט של שיווק באינטרנט, איך זה עובד, איך מגיעים אל הקהל, איך זה שהקהל מגיע אליכם? מה צריך לעשות בשביל שמישהו שאף פעם לא שמע עליכם יהפוך בסופו של דבר ללקוח… אתם כמובן יכולים לקרוא על זה הרבה מאוד באינטרנט אבל יכולים גם להיפגש איתי להדרכה פרטית ואלמד אתכם מה שתרצו. בסופו של דבר תבינו אם אתם רוצים ללמוד עוד בשביל לעשות לבד, או ללמוד בשביל לדעת את מי לקחת שיעשה זאת עבורכם.

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי

כל מה שבעל עסק צריך לדעת לפני שהוא בונה אתר אינטרנט, משדרג את הקיים או שיש לו אתר עסקי שלא מייצר מספיק לידים ולקוחות

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי לחצו על הכפתור לצפיה במדריך

המדריך בדרך אליך גם במייל...