בניית אתרי אינטרנט מקצועיים מכל הלב

כאשר עושים מה שאוהבים, זה עובד טוב יותר. גם אתרי אינטרנט עובדים טוב יותר כשעושים אותם מכל הלב. הרבה מאוד בוני אתרים יש בשוק, יש כאלה שעשו קורס קצר באינטרנט ויש כאלה שיש להם תואר במדעי המחשב. אנחנו צוות של אנשים מקצועיים בעלי תארים במדעי המחשב, עיצוב ועוד. ואנחנו גם עושים מה שאנחנו עושים בשמחה ואהבה. אנחנו מאוד משתדלים לבנות אתרים רק לעסקים שמביאים משהו טוב לעולם הזה.

כשאנו בונים לכם אתר אינטרנט אנחנו מביאים שילוב של יידע וניסיון רב בבניית אתרים (כבר משנת 1998), וגם יידע וניסיון רב בשיווק דיגיטלי באינטרנט וגם יידע וניסיון בעיצוב. כל הדברים האלה מיוחדים אצלנו. ואנחנו נהנים לעשות זאת בשמחה, בנועם וברוגע

עיצוב אתרים בהתאמה אישית

יש עסקים שצריכים או רוצים אתר שמעוצב באופן מותאם בדיוק לתדמית שלהם. למה שהם רוצים לשדר. לפעמים הצורך הוא עיצובי. לפעמים טכנולוגי, צריכים פונקציונליות מיוחדת. לפעמים זה לא הצורך אלא הרצון הלגיטימי של מי שקובע בעסק (בעלים, מנהל, מנהל השיווק ועוד) בכל המקרים האלה אנחנו יודעים לייצר אתר שיהיה מותאם בדיוק לצורך שלכם. 

בניית אתרים על בסיס תבנית

יש וילות המתוכננות על ידי ארכיטקט מבחוץ ומבפנים להתאמת הלקוח ויש דירות, ואפילו דירות פאר, שהמבנה מוכתב לכל הלקוחות יחד. יש גם אתרים כאלה, שעושים עבודה נהדרת, נראים מעולה ומביאים תוצאות מעולות, והם מבוססים על תבנית ידועה מראש. 

לאתרים כאלה יש יתרונות נוספים. עלותם נמוכה יותר ומהירות הבנייה שלהם מהירה יותר. אנו בונים ללקוחות רבים אתרים כאלה בביטחון מוחלט שהם יקבלו תוצאה מעולה.

אתרי איקומרס / חנות

אתרים מסחריים, אתרי איקומורס, אתרי חנות – שמות נרדפים למוצר זהה. אתרים אלה הם מורכבים יותר משום שבנוסף לנראות ולתדמית הם גם באים באינטראקציה עם המבקרים בהם ולא סתם אינטראקציה אלה מציעים מוצרים או שירותים בתמורה לתשלום. 

כשבונים אתרי איקומרס צריך להבין לא רק בעיצוב, אלה גם לבנות אתר שיהיה שימושי נכון, שלא יהיו בו תקלות קוד וגם, כדאי להבין בשיווק באינטרנט ובפסיכולוגיה של הקונים. אנו בזכות הניסיון העשיר שלנו מספקים ראייה כוללת ומקצועית מאוד בבניית אתרי מסחר.

בניית אתרי אינטרנט מיוחדים / מורכבים

לפעמים יש צורך באתר אינטרנט שהוא יותר מורכב מאתר תדמית ואפילו מאתר איקומרס. אתר שיש לו דרישות מיוחדות ושצריך גם ניסיון וגם יידע עמוק יותר באפיון, תכנות או יידע מעמיק בוורדפרס. אנו, עם ניסיון של מאות אתרים, בחלקם פרויקטים מורכבים ביותר, אתרי קורסים, אתרי אינדקס ומערכות מיוחדות שבכלל אי אפשר לדעת שהן מבוססות וורדפרס, כל אלה כבר עשינו. 

אם אתם צריכים מישהו שיעזור לכם באפיון, עיצוב והקמה של אתר מורכב אנחנו יכולים לעשות זאת עבורכם.

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי

כל מה שבעל עסק צריך לדעת לפני שהוא בונה אתר אינטרנט, משדרג את הקיים או שיש לו אתר עסקי שלא מייצר מספיק לידים ולקוחות

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי לחצו על הכפתור לצפיה במדריך

המדריך בדרך אליך גם במייל...