אתר אינטרנט עסקי - במקצועיות ובמהירות

נקים לך אתר אינטרנט עסקי על ידי המומחים הגדולים ביותר במהירות הרבה ביותר

יש לך עסק ואין לך עדיין אתר אינטרנט? יש לך אתר אינטרנט שכבר מזמן לא עודכן ולא התחדש? יש לך אתר אינטרנט אבל הוא לא מביא לך לקוחות או מכירות?
אם התשובה לאחת מהשאלות האלו נכונות אתה כנראה צריך אתר אינטרנט (חדש?!) אנחנו נעזור לך להקים אותו במקצועיות ובמהירות.

במהלך העשור האחרון הקמנו אתרים קטנים וגדולים, אתרי תדמית ומכירות, אתרי אינדקס ובקיצור כל סוג אתר שיש. בימינו יש גם אפשרות להקים אתר אינטרנט לבד, ובזול מאוד, הבעיה עם זה שזה דורש ממך הרבה זמן ובסוף זה נראה קצת חובבני. אז אם אתה רוצה אתר מקצועי ואיכותי, אם אתה רוצה שמקצוענים יקימו לך את האתר, ואתה לא רוצה לחכות עכשיו שלושה-ארבעה חודשים עד שיהיה מוכן, אנחנו מציעים לך להקים את האתר מהר. אני מתכוון ברמה של ימים או שבועות ספורים, תלוי באתר שלך כמובן.

איך אנחנו מקימים לך אתר אינטרנט עסקי מקצועי ובמהירות?

על מנת להקים אתר אינטרנט טוב צריך לדעת עיצוב, טכנולוגיה, עסקים, כתיבה שיווקית וגם להכיר את הטכנולוגיות החדישות שקיימות על מנת להקים אתרים בצורה הטובה ביותר. וצריך גם להכיר הייטב את התהליך, תהליך הקמת אתר, מאחר ואנחנו הקמנו מאות אתרים, אנחנו יכולים לעשות מהר מאוד וטוב מאוד מה שלך ייקח זמן רב אם בכלל תדע איך להתחיל.

מה קורה בתהליך בניית אתר בשיטה שלנו?

נתחיל מפגישה בת שעה עד שעתיים. בפגישה נשתה קפה, נדבר על העסק שלך ונבין מה אתה נותן לעולם.

נכין את המבנה של האתר, לדוגמא:

  • עמוד ראשי
  • מוצרים / שירותים
  • בלוג
  • אודות
  • צור קשר

נראה איזה תכנים יש לך כבר מוכנים, נחליט על התכנים אותם יש להכין ומי יכין אותם, נבין איזה תמונות, סרטוני וידאו ושאר סוגי תוכן ומדיה אנחנו רוצים באתר. נראה אתרים שיהיו השראה לאתר החדש שלך, ונסכם את האפיון של האתר.

לאחר הפגישה הזו ניפרד, אנחנו נבנה לך את האתר חי, ומתפקד, בהתאם לכל מה שסיכמנו.

פגישה ראשונה - הזנקת הפרויקט

פגישה שניה - מעבר על הקונספט

כעת, נקבע פגישה נוספת (אולי טלפונית או בסקייפ) ונעבור יחד על האתר. נרשום את כל ההערות שלך, נענה על כל השאלות שלך, ונהייה מוכנים לסבב הנוסף.

עכשיו נעבוד עוד קצת, נתקן את כל מה שצריך, והאתר ואנחנו נהייה מוכנים לפגישה הסופית.

בפגישה הזו, שהיא בד"כ האחרונה, נעבור יחד על הכל, נתקן בזמן אמת את מה שעדיין דורש תיקון או שינוי, נביא את האתר למצב שהוא מוכן להעלאה לאויר, וזהו. הפרויקט הושלם.

התהליך הזה בד"כ לוקח שבועיים למהירים ביותר ועד חודשיים לאיטיים יותר.

פגישה שלישית ובד"כ אחרונה

שאלות נפוצות:

כל אתר וכל עסק שונה אחד מהשני, ולכן המחיר לשירות בניית אתרים לא יכול להיות קבוע, ההשקעה באתר קטן עם מעט עבודה תהייה קטנה יותר מאתר ענק עם מאות דפי תוכן.

ובכל זאת, על מנת שיהיה לכם קנה מידה, עבור רוב העסקים שאנו בונים להם אתר בתהליך זה ההשקעה תהייה החל מ 3950 ש"ח. רוב אתרי התדמית מתומחרים בין 5000-15000 ש"ח וכמובן שיש גם אתרים מורכבים וגדולים בעשרות אלפי שקלים, לרוב העסקים אפשר לבנות אתר שנותן תמורה מצוינת לעסק, במהירות גבוהה מאוד ובהשקעה שמאפשרת לצאת לדרך באופן מיידי.

אתר אנטרנט לא צריך לעצור את העסק שלך, הוא צריך להיות מוכן ברגע שאתה רוצה אותו.

אתם מתקשרים אליי כבר עכשיו 054-6867727 או שולחים אליי מייל daniel@webguy.co.il

 

רוצים להתייעץ איתי? להעזר בי?

מלאו טופס זה ואחזור אליכם בהקדם