העסק שלכם, מה שלומו?

העסק שלכם אולי צריך עזרה.

העסק שלכם רוצה משפך שיווקי שעובד? אתר אינטרנט פעיל ואפקטיבי? מערכת דיוור יעילה?

המטרה שלנו היא לעזור לבעלי ומנהלי עסקים להצליח יותר. הכלי העיקרי שבעזרתו אנו עובדים הוא האינטרנט והשיווק הדיגיטלי. אנו נעזרים בניסיון הרב שלנו ובידע המצטבר של הקמה וניהול וליווי עסקים בעולם הדיגיטלי. 

אנחנו הכי אוהבים לעבוד עם עסקים שמביאים בשורה. עסקים שעושים דברים טובים בעולם שלנו. אם אתם כאלה ויש לכם עסק כזה נשמח מאוד לעבוד אתכם.

1 - איבחון עסקי

לפעמים מקימים עסק או רוצים להקים ולא ממש מתכננים הייטב הכל מראש. ואז, מגיע הרגע, שצריך לעצור, לתכנן ולחשוב. מה החזון? מהם המוצרים ו/או השירותים? מה אתם מביאים לעולם? במה אתם הכי טובים? במה אתם פחות טובים? איזה מן עסק יש לכם? איזה עסק אתם רוצים שיהיה לכם בעוד שנה? שנתיים? חמש? לפעמים כדאי לחשוב על כל הדברים האלה כאשר באים להקים אתר אינטרנט או כאשר רוצים להקים מערכת שיווק דיגיטלית.

2 - אבחון השיווק הדיגיטלי

איזה מערכת שיווק דיגיטלית או לא דיגיטלית יש לכם כרגע בעסק? מה המטרות שלכם? האם אתם יודעים איפה הלקוחות שלכם? האם אתם יודעים והגדרתם בצורה מסודרת מי הם הלקוחות שלכם? מי הם הלקוחות שאתם הכי אוהבים? אילו כלים שיווקיים וערוצי שיווק אתם מפעילים בצורה מסודרת? וחכמה? ואוטומטית? אנו נבחן יחד את כל הנושאים האלה ועוד כמה ונבין בהתאם למטרות שלכם איך הכי נכון לכם להתקדם עסקית.

3 - ייעוץ עסקי שיווקי דיגיטלי

אנו יודעים לאבחן ואז גם לייעץ לכם ולהכווין אתכם וללוות אתכם בשלבים השונים של ההקמה ובהמשך הניהול של המערכת השיווקית הדיגיטלית שלכם. נגדיר סדרי עדיפויות, נתכנן את התכנים, ואת הכלים וערוצי ההפצה, ונעקוב כל שבוע לראות שהתוכנית מיושמת ומתקדמת בהתאם למטרות שלכם.

4 - אפיון תכנון ובניית אתרי אינטרנט

משם התחלנו ובאתרי אינטרנט אנחנו מומחים, למעלה מעשר שנים, מאות אתרים מכל הסוגים. אתרי תדמית, אתרי איקומרס, אתרים מורכבים. מה שאתם צריכים אנחנו נדע לייצר לכם בצורה הטובה ביותר. לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר לחצו.

5 - הקמה וניהול ערוצי הפצה ושיווק

לכל בעל עסק קשה להתמודד עם ערוצי ההפצה והשיווק הרבים כל כך בתקופה זו. אנו רואים רבים שיודעים לעשות שימוש יפה מאוד באחד הערוצים אבל הם משאירים את כל השאר נטושים. ולמרות שיש להם כבר תוכן ואפילו תוכן איכותי ומעניין, הם הרבה פעמים שוכחים ממנו, ולא מנצלים את כל היכולות של הדיגיטל והאינטרנט. גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, צ'אטבוטס, רשימות דיוור חכמות ואוטומטיות ועוד. אנו עוזרים לעסקים לעשות מה שהם טובים בו ולהשאיר לנו לטפל בכל השאר.

6 - אוטומציות עסקיות

לכל העסקים יש לפחות כמה תהליכים עסקיים ו/או תהליכים שיווקיים בעסק אשר אפשר להפוך אותם לאוטומטיים לגמרי או כמעט אוטימטיים ואז לשפר את היעילות שלהם ולהשיג תוצאות הרבה יותר טובות וגם, לחסוך זמן רב של עבודה לבעל העסק או לעובדים מה שחוסך הרבה מאוד כסף. אנו נעזור לכם לזהות את התהליכים שאפשר לשפר עם אוטומציה ואם תרצו גם נהפוך אותם לאוטומטיים עבורכם. לא תאמינו איך חייתם ותפקדתם עסקית לפני כן.

סמנכ"ל השיווק שלכם

האם הייתם רוצים שמישהו שמבין את העסק שלכם, מבין את האינטרנט ומבין שיווק בכלל ושיווק דיגיטלי בפרט ייקח מכם (בשיתוף אתכם) את כל המשימות שאתם לא אוהבים ולא מגיעים אליהם ויעשה זאת במקומכם? אנו יכולים להיות סמנכ"ל השיווק הדיגיטלי שלכם. ניקח את הפוסטים מהפייסבוק, ונכניס אותם לרשימת התפוצה ולבלוג שלכם ונדאג שהקהל שלכם לא יישאר משועמם לרגע!

הדרכות

האם אתם רוצים הדרכה על אחד מהנושאים שאנו מומחים בהם? רוצים הדרכה לכמה אנשים? רוצים הדרכה פרטית? רוצים להיות הראשונים לקבל גישה לאתר ההדרכות שלנו שנמצא בבניה? פנו אלינו ונשמח לספק את מבוקשכם

הרצאות

מעוניינים בהרצאה על מגוון התחומים הקשורים בעולם העסקים, השיווק, והדיגיטל פנו אליי ונראה מהי ההרצאה המתאימה לכם ביותר!

לקוחות מרוצים וממליצים

משה בר

ממליץ בחום על עבודה עם דניאל שלגי שירה והסיבה המרכזית היא השילוב הנדיר והמאד חשוב בין ראש טכנולוגי וחשיבה שיווקית. רק אחד מהם לא יסייע

ההמלצה המלאה כאן »

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי

כל מה שבעל עסק צריך לדעת לפני שהוא בונה אתר אינטרנט, משדרג את הקיים או שיש לו אתר עסקי שלא מייצר מספיק לידים ולקוחות

קבלו ניסיון של 20 שנה במדריך אחד

לקבלת המדריך המלא
לבעלי עסקים
לבניית אתר אינטרנט עסקי לחצו על הכפתור לצפיה במדריך

המדריך בדרך אליך גם במייל...